Carbontec® – tai unikali sistema namo šildymui, leidžianti įgyvendinti papildomus ar pagrindinius pastato šildymo projektus, be sudėtingo montavimo ir didelių investicijų

BUTUOSE

Carbontec® sistemos įrengimas – kaip pagrindinės ar papildomos priemonės patalpų šildymui, pagelbės ne tik bet kokiu oru sukuriant komfortišką temperatūrą bute, bet ir bus naudingas jūsų fizinei sveikatai. Jums nereikės naudoti papildomų drėkintuvų žiemos metu, padės išvengti su kondensacija, drėgme ir pelėsiais susijusių problemų.

PROFESIONALUS SPRENDIMAS UŽMIESČIO NAMO APŠILDYMUI

Vienintelė Carbontec® šildymo sistema – efektyviai apšildanti aukštas erdves. Patogu taikyti ypač tose vietose, kur neįmanoma įrengti kitokio tipo šildymo sistemų.

BALKONAMS

Jei nusprendėte įsirengti biurą ar žiemos sodą, arba prijungti balkoną ar lodžiją prie gyvenamojo ploto, tao lengva ir greita su Сarbontec® šildymo sistema! Ji turi didelį atsparumą šarminiams paviršiams, plytelių klijams ar gipsui.

SODO PAVĖSINĖMS IR TAKAMS

Instaliuodami Carbontec® šildymo tinklelį ant grindų, lubų, ar pavėsinės šonų, iškart pajusite infraraudonųjų spindulių teikiamą šilumą. Skersvėjis šiluminiam spinduliavimui įtakos neturi.
Carbontec® sistema – puikus pagalbininkas kovojant su sniegu, takeliai visada bus sausi paklojus po tako tinkleį po grindiniu.

GARŲ PIRTYSE IR SAUNOSE

Infraraudonųjų spindulių taikymas saunose ir garų pirtyse, stiprina imuninę sistemą, sumažina veido ir kūno edemas bei stresą. Jūs taip pat pastebėsite odos atsinaujinimą, svorio mažėjimą, bei lėtesnį celiulito susidarymą dėl skysčių pertekliaus pašalinimo ir poodžio deginimo.

MEDICINOS CENTRUOSE

Infraraudonieji spinduliai gana sėkmingai naudojami trauminių sužalojimų gydymui, taip pat gydant pleuritą, limfinę sistemą, sąnarių ir pilvo organų ligas, taikomi neurito, mialgijos, kepenų ir tulžies pūslės gydyme. Šie spinduliai taip pat pasitarnauja gydant egzemą, furunkulus, raupus, rožės uždegimus, psoriazę.

RESTORANUOSE IR VIEŠBUČIUOSE

Carbontec® infraraudonųjų spindulių sistemos instaliavimas atvirose teritorijose, sodo pavėsinėse, verandose, uždarose viešbučio erdvėse, nakvynės namuose ar restoranuose.
Carbontec® tolygiai paskirstys šilumą neišsausindama oro, o tai leis jūsų svečiams jaustis patogiai.

PELĖSIŲ KONTROLEI

Carbontec® infraraudonųjų spindulių sistema sėkmingai kovoja su pelėsiais, grybeliu, ir kitais mikroorganizmais kambariuose. Maksimalus efektas pasiekiamas dėl pilno sienų ir lubų išdžiovinimo.

GROŽIO SALONUOSE

Dėl infraraudonųjų spindulių įtakos, oda yra išvaloma, raukšlės išlyginamos, sustiprinamas kremų ir įvairių masažų poveikis. Tiesioginis raumenų šildymas spinduliuotės pagalba, atliekamas be šildomųjų tepalų.

SPORTO KLUBUOSE

Carbontec® šildymo sistema leidžia pradėti treniruotę, be išankstinio raumenų apšilimo:

  • gerinamas medžiagų apykaitos procesas;
  • skatinamas žaizdų, sumušimų, patempimų, hematomos gijimas;
  • mažina mėšlungio priežastis;
  • iš raumenų pašalinami šlakai, toksinai ir pieno rūgštys nenaudojant vaistų.

GAMYBINĖS PASKIRTIES PATALPOSE

Carbontec® sistema – gali būti taikoma kaip visavertė šildymo sistema, kuomet prisijungimas prie inžinerinių komunikacijų nėra įmanomas.

ŠILDANTI SIENELĖ

Carbontec medžiaga gali būti įrengiama vonios kabario sienoje po plytelėmis kaip tradicinio gyvatuko alternatyva. Tokia šildanti sienelė tarnaus kaip papildomas šildymo šaltinis, džiovins rankšluosčius ir neužims jokios papildomos vietos.