Carbontec® – tai unikali sistema namo šildymui, leidžianti įgyvendinti papildomus ar pagrindinius pastato šildymo projektus, be sudėtingo montavimo ir didelių investicijų

ŠILDYMO SPRENDIMAI BUTUOSE

Carbontec® sistemos įrengimas – kaip pagrindinės ar papildomos priemonės patalpų šildymui, pagelbės ne tik bet kokiu oru sukuriant komfortišką temperatūrą bute, bet ir bus naudingas jūsų fizinei sveikatai. Jums nereikės naudoti papildomų drėkintuvų žiemos metu, padės išvengti su kondensacija, drėgme ir pelėsiais susijusių problemų.

PAGRINDINIS AR PAPILDOMAS NAMO ŠILDYMAS

Carbontec® šildymo sistema puikiai tiks pagrindiniam ar papildomam aukštos energinės klasės namo šildymui. Patogu taikyti ypač tose vietose, kur neįmanoma įrengti kitokio tipo šildymo sistemų. Lengvas ir greitas įrengimas, paprastas valdymas ir jokių papildomų investicijų šildymo sistemos priežiūrai.

ŠILDYMO SPRENDIMAI BALKONAMS

Jeigu nusprendėte įsirengti biurą ar žiemos sodą arba prijungti balkoną ar lodžiją prie gyvenamojo ploto, tai lengvai ir greitai galite padaryti su Сarbontec® šildymo sistemos pagalba! Ji turi didelį atsparumą šarminiams paviršiams, plytelių klijams ar gipsui.

ŠILDYMO SPRENDIMAI SODO PAVĖSINĖMS IR TAKAMS

Instaliuodami Carbontec® šildymo tinklelį ant grindų, lubų, ar pavėsinės šonų, iškart pajusite infraraudonųjų spindulių teikiamą šilumą. Infraraudonųjų spindulių šildymas yra nukreiptas į patalpoje esančių objektų šildymą, kuriuose šiluma ir yra akumuliuojama.  Dėl šios priežasties skersvėjis nėra toks pavojingas šilumos išsaugojimui kaip su konvekcine šildymo sistema.

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ ŠILDYMAS GARŲ PIRTYSE IR SAUNOSE

Infraraudonųjų spindulių taikymas saunose ir garų pirtyse, stiprina imuninę sistemą, sumažina veido ir kūno edemas bei stresą. Jūs taip pat pastebėsite odos atsinaujinimą, greitesnę medžiagų apykaitą ir lėtesnį celiulito susidarymą dėl skysčių pertekliaus pašalinimo ir poodinio sluoksnio šildymo.

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ ŠILDYMAS MEDICINOS CENTRUOSE

Infraraudonieji spinduliai gana sėkmingai naudojami trauminių sužalojimų gydymui, taip pat gydant pleuritą, limfinę sistemą, sąnarių ir pilvo organų ligas, taikomi neurito, mialgijos, kepenų ir tulžies pūslės gydyme. Šie spinduliai taip pat pasitarnauja gydant egzemą, furunkulus, raupus, rožės uždegimus, psoriazę.

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ ŠILDYMAS RESTORANUOSE IR VIEŠBUČIUOSE

Carbontec® infraraudonųjų spindulių sistemos instaliavimas atvirose teritorijose, sodo pavėsinėse, verandose, uždarose viešbučio erdvėse, nakvynės namuose ar restoranuose.
Carbontec® tolygiai paskirstys šilumą neišsausindama oro, o tai leis jūsų svečiams jaustis patogiai.

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ ŠILDYMAS PELĖSIŲ KONTROLEI

Carbontec® infraraudonųjų spindulių sistema sėkmingai kovoja su pelėsiais, grybeliu, ir kitais mikroorganizmais kambariuose. Maksimalus efektas pasiekiamas dėl pilno sienų ir lubų išdžiovinimo.

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ ŠILDYMAS GROŽIO SALONUOSE

Dėl infraraudonųjų spindulių įtakos, oda yra išvaloma, raukšlės išlyginamos, sustiprinamas kremų ir įvairių masažų poveikis. Tiesioginis raumenų šildymas infraraudonųjų spindulių pagalba atliekamas be šildomųjų tepalų.

ŠILDYMO SISTEMA SPORTO KLUBUOSE

Carbontec® šildymo sistema leidžia pradėti treniruotę, be išankstinio raumenų apšilimo:

  • gerinamas medžiagų apykaitos procesas;
  • skatinamas žaizdų, sumušimų, patempimų, hematomos gijimas;
  • mažina mėšlungio priežastis;
  • iš raumenų pašalinami šlakai, toksinai ir pieno rūgštys nenaudojant vaistų.

ŠILDYMO SISTEMA GAMYBINĖS PASKIRTIES PATALPOSE

Carbontec® sistema – gali būti taikoma kaip pagrindinė šildymo sistema įvairios paskirties gamybinėse ir komercinėse patalpose. Termostatų pagalba šildymas gali būti naudojamas tik tam tikrose zonose ir atjungiamas nedarbo valandų metu.

Šildanti sienelė | Infraraudonųjų spindulių šildymo sistema| Carbontec

ŠILDANTI SIENELĖ

Carbontec medžiaga gali būti įrengiama vonios kabario sienoje po plytelėmis kaip tradicinio gyvatuko alternatyva. Tokia šildanti sienelė tarnaus kaip papildomas šildymo šaltinis, džiovins rankšluosčius ir neužims jokios papildomos vietos.