VEIKIA LYG SAULĖS ŠILUMOS KOLEKTORIUS JŪSŲ NAMUOSE

Carbontec® sistema
Didžiausias Carbontec® privalumas – slypi jos aukščiausiame efektyvume suteikiant komfortišką šilumos jausmą. Carbontec® siūlo efektyvesnį būdą apšildyti jūsų patalpas, lyginant su įprastiniais konvektoriais. Skirtingai nuo tradicinių šildymo sistemų, kurių principas yra netiesioginis apšildymas pasitelkiant oro masę, Carbontec® spinduliuoja šilumos energiją tiesiogiai jums ir kitiems kambario paviršiams. Mes juntame šilumą, kuomet mūsų kūnas sugeria infraraudonųjų spindulių šilumos energiją. Toks šildymo būdas primena natūralius saulės spindulius, kurie šildo žemę.

Konvekcinis šildymas

Konvekcinis šildymas yra mažiau veiksmingas, nei tiesioginė infraraudonosios šilumos spinduliuotė. Tai lyg opozicija spinduliniam šildymui. Visi įprastiniai konvekcinio tipo šildytuvai (elektros, karšto vandens ir dujų) yra mažiau efektyvūs, kadangi jų šiluminė energija nėra spinduliuojama, o šildoma tik pati oro masė, apšildanti likusią patalpos dalį. Konvekciniu metodu šildant oro masę, sunaudojama 3 kartus daugiau energijos, siekiant sukurti šilumos pojūtį. Šiltas oras vėsioje aplinkoje vis dar gali sukurti šalčio jausmą, nes šildymo procesas vysta netiesiogiai, t.y. per orą.

 

Elektromagnetinis spektras| Infraraudonųjų spindulių šildymo sistema|Carbontec

MOMENTINIS ŠILDYMAS

Tik įjungus Carbontec® šilumą pajausite iškart, nereikia šildymo įjungti iš anksto, kad patalpa sušiltų konkrečiam laikui. Reikia tik 5-10 minučių, kad Carbontec® pasiektų pilną pajėgumą. Šilumos jausmas dažniausiai priklauso nuo to, kiek jos sugeria mūsų kūnas, ir kiek mažiau tam įtakos turi – aplinkos oro temperatūra. Su Carbontec® spinduliniu šildymu, mes pradedame jausti šilumą beveik iškart, net jei likusi kambario dalis vis dar šalta. Toks šilumos pojūtis gali būti lyginamas su šiluma, kurią jaučia slidininkai ar alpinistai. Jie nesušąla net labai žemoje oro temperatūroje, šviečiant saulei. Juos šildo infraraudonieji saulės spinduliai.

PRITAIKYTA NAUDOTI KARTU SU ATSINAUJINANČIAIS ŠALTINIAIS

Taikydami Carbontec® savo namuose, turite galimybę naudoti atsinaujinančių išteklių (saulės, vėjo ar vandens) energiją. Pavyzdžiui, Carbontec® sistema gali apšildyti visą namą, tiesiogiai pasitelkdama nemokamą elektrą nuo saulės skydelio, įmontuoto ant stogo. Carbontec® ir atsinaujinančių išteklių energijos derinys – ilgainiui tampa labai ekonomiškas. Carbontec® šildo su neutralia CO2 emisija. Šildymas įprastiniais energijos šaltiniais tokiais kaip nafta ir dujos, tampa vis brangesnis, o šildant su atsinaujinančiais energijos šaltiniais ne tik pasitarnaujama aplinkai, bet ir gaunama naudos.

PADEDA ATSIKRATYTI DRĖGMĖS IR PELĖSIŲ JŪSŲ NAMUOSE

Carbontec® yra vienintelė infraraudonųjų spindulių šildymo sistema, kuri yra pajėgi atsikratyti ir išvengti su kondensacija, drėgme ir pelėsiais susijusių problemų. Unikali Carbontec ™ perforacijos savybė – pralaidumas t.y. gebėjimas perkelti drėgmę nuo paviršių. Šildymo tinklelio pralaidumas, neleidžia drėgmei užsilaikyti sienos viduje ir padeda ją išgarinti per Carbontec ™ perforuotą medžiagą. Kitos infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelės, nepasižyminčios tokia funkcija, yra netinkamos taikyti ant lubų ir sienų. Jos gali turėti įtakos drėgmės užsilaikymui tarp sienos paviršiaus ir šildymo medžiagos.
Carbontec ™ apsaugo nuo pelėsių, nes infraraudonųjų spindulių šiluma, sienas sušildo greičiau nei kambario oras. Nepasireiškiant garų kondensacijai, nėra galimybės ant sienos formuotis pelėsiams. Be to, sausos sienos geriau sulaiko šilumą nei drėgnos, taip sumažindamos energijos sąnaudas.

TAUPO GYVENAMĄJĄ ERDVĘ

Naudojant Carbontec® šildymo sistemą kaip pagrindinį šilumos šaltinį, jūs ne tik sutaupysite energijos išteklius, bet taip pat ir padidinsite gyvenamąją erdvę iki 10%, nes jums nebereikės didelių gabaritų radiatorių, vamzdžių, šildytuvų ar katilų montavimo – pakaks tik minimalaus medžiagos storio potinkinio tinklelio šildymui įrengti. Carbontec ™ šildymo tinklelis yra 0,3 mm storio ir gali būti klijuojamas ant be kokios plokščios sienos, lubų ar grindų paviršiaus, bei ant sudėtingų architekrūrinių elementų – kampuose, ant kolonų ir kt. Taip pat ant bet kokios apdailos medžiagos – tapetų, dažų, gipso, laminato, keraminių plytelių, linoleumo ir kt.

CARBONTEC® VEIKIA TYLIAI

Kadangi nėra judesio ar mechaninių dalių, Carbontec ™ šildymo sistema neskleidžia jokio garso nei budėjimo, nei veikimo rėžime, skirtingai nei visos vandens srautais paremtos konvekcinės šildymo sistemoms. Jokio erzinančio triukšmo, sklindančio iš radiatorių, vamzdžių, siurblių arba boilerių trikdančių jūsų poilsį.

100% SAUGUMAS IR PATIKIMUMAS

Carbontec® potinkinis tinklelis yra visiškai atsparus pažeidimams ir vandeniui, nedegus ir saugus naudoti ir viduje, ir lauke.Visos šildymo medžiagos yra nedegios, ir saugios naudoti ant visų vidaus ir lauko paviršių. Carbontec® tinklelio neveikia kontaktas su vandeniu, nes tinklelis naudoja tik žemos įtampos elektrą, kurią saugiai gamina specialiai tam pritaikytas Carbontec® transformatorius.
Carbontec ™ šildymo medžiaga yra ilgaamžė. Dėl mechaninių dalių nebuvimo, nepasireiškia joks nusidėvėjimas, esant normaliomis eksploatacijos sąlygomis. Įrengus Carbontec® šildymo tinklelį lubose, sienose ar grindyse be jokių suvaržymų galėsite kabinti šviestuvus, montuoti grindis, kabinti paveikslus ir vykdyti interjero darbus, nes varžtai, vinys ir kiti tvirtinimo elementais gali būti sukami ar kalami tiesiai į Carbontec ™ tinklelį, nesukeliant jokios žalos šildymo funkcijai. Įprastai numatomas 50 metų Carbontec® tinklelio funkcionavimo periodas.
Carbontec ™ šildymo tinklelis yra gaminamas pagal ISO 9001 kokybės valdymo reikalavimus, kuomet atliekama griežta medžiagų kontrolė. Jos yra sertifikuotos pagal CE ir patvirtintos saugos agentūrų, tokių kaip TUV ir GS (Vokietijoje) ir UL Jungtinėse Amerikos Valstijose.

YPATINGAI LENGVAS MONTAVIMAS

Carbontec® perforuotas potinkinis tinklelis turi unikalų paviršių ir šiurkštų dangalą “NapTouch”, kurie leidžia sutaupyti iki 32% statybinių medžiagų. Sukibimo su lubomis ir sienomis efektyvumas sumažina sunaudojamų klijų ar tinko kiekį. Geras sukibimas (su paviršiais) taip pat užtikrina paprasta montažą prie įvairių dangų. Carbontec® šildymo sistemą sudaro tik keli komponentai, kurie tarpusavyje lengvai sujungiami, nereikia rengti sudėtingų projektų, montuoti katilo, radiatorių ar papildomų vamzdžių, kad sistema veiktų. Nors Carbontec® šildymo sistemos instaliacijai reikalingos minimalios pastangos, tačiau rekomenduojame, kad darbus atliktų kvalifikuotas specialistas.

ALERGIJAI – NE!

Esate alergiški dulkėms? Naudojant Carbontec® nebus sukeliami intensyvūs oro srautai, kurie kelia dulkes. Carbontec® sistema nenaudoja deguonies, suteikia malonią šilumą, išlaiko natūralią oro drėgmę ir sumažina statinę elektros energiją. Ši sistema išlaiko švarų ir vidutiniškai sausą orą.

TAUPO ENERGIJĄ

Kadangi Carbontec® šildo ne orą, o patalpose esančius objektus, lyginant su kitais kuro ar elektrinio šildymo būdais jie leidžia sutaupyti nuo 30 iki 50 proc. šilumos energijos. Taip apšildomos patalpos ne tik greičiau įšyla, o šiluma pasiskirsto tolygiau, bet ir nebijo skersvėjų. Naudojant Carbontec® sistemą, elektros energijos sunaudojimas siekia tik 40-60 W/m2 energijos ir veikia iki 5 val. per parą, kad palaikyti 20-22 laipsnių temperatūrą patalpoje. Palyginimui – elektriniai židiniai sunaudoja vidutiniškai 100-150 W/ m2, tepaliniai radiatoriai – 150 W/ m2, o ventiliatoriniai šildytuvai – apie 200 W/ m2 šildomojo ploto palaikyti 20-22 laipsnių temperatūra patalpoje ir jie visi turi veikti apie 10-15 valandų per parą.
Carbontec® šildymo sistemos efektyvumas yra 2,5 – 3 kartus didesnis, lyginant su tradicinėmis konvekcinėmis šildymo sistemomis, įskaitant dujines. Su Carbontec® jūs ne tik gaunate aukščiausios kokybės šildymą, bet ir mažiau iššvaistote vertingų energijos išteklių.

ŠILDYMO INFRARAUDONAISIAIS SPINDULIAIS NAUDA SVEIKATAI

Kas yra infraraudonųjų spindulių šiluma?
Žemės atmosfera praleidžia saulės spinduliuojamą infraraudonųjų spindulių energiją, o kai įšyla Žemė, ji skleidžia infraraudonuosius spindulius. Žmogaus kūnas, kaip ir visi šilti daiktai, skleidžia infraraudonuosius spindulius.
Infraraudonųjų (IR) spindulių šildymas formuoja šiluminį energijos srautą, kuris, kaip ir saulės spinduliai, nešildo oro. Šildytuvo siunčiamus ilgųjų bangų šilumos spindulius tolygiai sugeria sienų, grindų, baldų ir kt. paviršiai. Taip jų temperatūra tampa aukštesnė nei oro. Įkaitinti paviršiai šilumą savo ruožtu atiduoda orui, be to oras apačioje, kad ir kaip būtų paradoksalu, yra šiltesnis negu prie lubų. Toks šildymo būdas žmogui malonesnis už įprastą, kuris šildo orą ir kuria konvekcinius srautus.
Infraraudonieji spinduliai teigiamai veikia žmogaus organizmą, jei jų bangų ilgis neviršija bangų ilgio, skleidžiamo paties žmogaus organizmo. Šiuolaikiniai moksliniai tyrimai biotechnologijų srityje parodė, kad būtent tolimieji infraraudonieji spinduliai yra labai svarbūs plėtojant visas gyvenimo formas Žemėje.
Infraraudonųjų spindulių šildymas gali pasigirti tolimosiomis infraraudonosiomis bangomis, kurios teigiamai veikiančia ne tik žmogaus, bet ir naminių gyvūnėlių bei augalų būklę. Toks šildymas ypač tiks viršutinių kvėpavimo takų ir astmos susirgimų profilaktikai, jie atpalaiduoja nervų sistemą, skatina medžiagų apykaitą, mažina aukštą kraujospūdį ir cholesterolio kiekį kraujyje, aktyvina kūno ląstelių veiklą, atkuria odos elastingumą ir stiprina imunitetą, maža to neutralizuoja nemalonius kvapus ir tabako dūmus.

TERAPINIS POVEIKIS

Infraraudonųjų spindulių šiluma šildo raumenis, organus, sąnarius ir kaulus. Ji pagerina kraujotaką ir limfos cirkuliaciją, skatina ligų prevenciją, greitina žaizdų gijimą. Be to infraraudonieji spinduliai pasižymi raminamuoju, antispazminiu bei stimuliuojamuoju poveikiu.

KRAUJOTAKOS PAGERINIMAS

Skatinant kraujo apytaką, aktyvinamas metabolizmas, ko pasėjoje ląstelės prisotinamos deguonimi ir maistinėmis medžiagomis. Pagreitėjusi limfos apytaka stiprina imunitetą, mažina širdies ir kraujagyslių ligų riziką, sumažina cholesterolio kiekį organizme.

KOSMETINIS POVEIKIS

Pagreitėjusi kraujotaka ir limfos apytaka, pasireiškia anticeliulitiniu poveikiu. Reguliarūs apsilankymai infraraudonųjų spindulių saunoje, šalina iš organizmo susikaupusius šlakus, toksinus ir pieno rūgštis.

PSICHOLOGINIS POVEIKIS

Palanki infraraudonųjų spindulių saunos atmosfera, daro teigiamą įtaką žmogaus psichosomatinei būklei, sukuria komforto jausmą, lengvai pašalina įtampą, nervingumą, stresą, nemigą, suteikia malonumo pojūtį, ir teigiamai veikia visą žmogaus organizmą.